1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Bestsellery Toyoty w ofercie specjalnej. Rabaty do 11 tys. zł na auta z 2024 roku produkcji
31 maja 2024

Oferta specjalna i rabaty do 11 tys. zł na bestsellery Toyoty z 2024 roku produkcji

Wybrane auta Toyoty z roku produkcji 2024 są dostępne w salonach w ofercie specjalnej. Rabaty na najpopularniejsze w swoich segmentach modele – Yaris, Yaris Cross, Corolla Sedan oraz nowa Toyota C-HR – sięgają nawet 11 tys. zł.

Dilerzy Toyoty w całej Polsce oferują atrakcyjne warunki zakupu samochodów z rocznika 2024. Oferta specjalna jest limitowana i obejmuje wybrane warianty napędów i wyposażenia. Dodatkowo przygotowano również korzystne opcje finansowania zakupu lub wynajmu samochodu w ramach KINTO ONE. Leasingi w tym programie – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm – charakteryzują się niskimi, miesięcznymi ratami. Klienci decydujący się na zakup samochodu mogą liczyć na zniżki i dodatkowe korzyści, takie jak bon o wartości 1000 zł na zakup dowolnych akcesoriów czy dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe o wartości do 2800 zł.

Specjalne ceny nowego Yarisa i Yarisa Cross

Oferta specjalna na odświeżonego Yarisa w nadwoziu hatchback obejmuje wszystkie wersje napędowe i wyposażeniowe tej miejskiej Toyoty. Największa korzyść jest przy zamówieniu nowej hybrydy o mocy 130 KM w limitowanej wersji Premiere Edition oraz GR SPORT. W porównaniu do ceny katalogowej rabat wynosi tu 10,9 tys. zł, z kolei cena Yarisa z benzynową jednostką 1.5 Dynamic Force o mocy 125 KM z manualną lub automatyczną skrzynią biegów w wersjach Active, Comfort i Style została obniżona o 5 tys. zł.

Miejski crossover Yaris Cross także przeszedł lifting, a modele z roku 2024 debiutujące z hybrydą o mocy 130 KM można teraz nabyć z rabatem do 9300 zł. Największa obniżka dotyczy wersji specjalnej Premiere Edition wyposażonej w mocniejszą hybrydę oraz inteligentny napęd na cztery koła AWD-i.

Rabat do 6200 zł na Corollę Sedan

Oferta specjalna na niezwykle popularną w Polsce Corollę w nadwoziu Sedan obejmuje piątą generację hybrydy. Rabat wynosi do 6200 zł i dotyczy wszystkich wersji wyposażenia z napędem 1.8 Hybrid o mocy 140 KM. Największą zniżkę zanotowała wersja Executive z 18" felgami, 10,5" ekranem systemu multimedialnego Toyota Smart Connect, wyświetlaczem HUD na przedniej szybie oraz tapicerką materiałową z elementami skóry.

Nowa Toyota C-HR w specjalnych cenach

W salonach Toyoty dostępna jest limitowana oferta na Toyotę C-HR z rocznika 2024, z rabatami sięgającymi nawet 8200 zł. Promocyjny cennik otwiera dobrze wyposażona wersja Comfort z napędem 1.8 Hybrid, której cena zaczyna się teraz od 132 900 zł. Najwyższe rabaty dotyczą wersji Executive Premiere Edition oraz GR SPORT Premiere Edition z napędem 2.0 Hybrid o mocy 197 KM AWD-i, które pokazują pełnię możliwości crossovera Toyoty.

Cena Toyoty C-HR z dynamicznym i ekonomicznym napędem plug-in hybrid została obniżona o 8 tys. zł. Model ten, dysponujący mocą 223 KM i zasięgiem do 66 km na napędzie elektrycznym, jest dostępny w specjalnej ofercie we wszystkich wersjach wyposażenia.