1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

O FirmieFirma Sacar - Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland rozpoczęła działalności gospodarczą w 01 Lipca 1997r. Pierwszych klientów powitano podczas uroczystego otwarcia salonu w Październiku 1997r. Otwarcia dokonano przy udziale ówczesnego prezydenta TMPL p. Yoshihiko Morinagi.


Początkowo salon Toyoty mieścił się w budynku przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 20. Łączna powierzchnia salonu wynosiła wówczas 840 m2, o zadowolenie klientów zabiegało 7 pracowników.


W grudniu 1998 roku salon przeniesiony został do nowego budynku liczącego 980 m2 mieszczącego się przy Al. Jana Pawła II 51. W obecnej chwili o jak najlepszą obsługę klienta dba 23 pracowników. Sacar to ciesząca się bardzo dobrą opinią marka, której celem jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. W roku 2006 firma Sacar zajęła I miejsce w konkursie Zadowolenia Klienta „CS AWARD 2006 - SERWIS” organizowanym przez Toyota Motor Poland.


Od ponad 20 lat umacniamy swoją pozycję na rynku samochodów nowych jak i używanych. Od roku 2003 przystąpiliśmy do programu Toyota CorpoCars Management w ramach, którego świadczymy usługi najmu długoterminowego oraz krótkoterminowego, zarządzania flotą samochodową klienta.


W szerokim wachlarzu ofert posiadamy również wysoce wyspecjalizowany serwis mechaniczny oraz blacharski wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia.


Zapraszamy do naszego Salonu.


Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich modeli Toyoty. Najnowsze urządzenia, wykwalifikowani technicy to gwarancja skuteczności i jakości naszych usług. Nasza działalność to nie tylko serwis mechaniczny, a także kompleksowa obsługa blacharsko-lakiernicza z możliwością bezgotówkowego rozliczenia oraz samochód zastępczy na czas naprawy.


Zapraszamy do naszego Serwisu.