1. Nowe samochody
 2. Zalety

RAV4 Comfort

5-drzwiowy SUV

RAV4 - Comfort - 5-drzwiowy SUV
Cena
188 900 zł
 • 17" felgi aluminiowe srebrne (5-szprychowe) 225/65 R17
 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC)
 • Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne
5.6 l/100 km
4X2
2,5 Hybrid Dynamic Force 218 KM
1 625 zł
218 KM
8.4 sek

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota RAV4. Zobacz widok 360°.

 • Design

  ZAPROJEKTOWANY, BY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

  Toyota RAV4 to auto stworzone by dawać radość z jazdy i przyciągać spojrzenia. Połączenie muskularnego nadwozia i nowoczesnego wzornictwa oddaje ponadczasowy, miejski charakter. W Toyocie RAV4 dojedziesz wszędzie bezpiecznie, komfortowo i w doskonałym stylu.

 • WYDAJNY I DYNAMICZNY

  Napęd hybrydowy wykorzystuje 2,5-litrowy silnik (A24A-FXS), który łączy w sobie płynną jazdę z doskonałymi osiągami i precyzyjnym działaniem. Z kolei responsywny 2,0-litrowy silnik (M20A-FKS) oferuje imponujące przyspieszenie i wysoki moment obrotowy, które sprawiają, że każda podróż jest pełna emocji.

 • WIELKOŚĆ, ZWINNOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE

  RAV4 wygląda potężnie, ale jego zwinność i doskonała widoczność z pozycji fotela kierowcy sprawiają, że jazda w mieście jest niezwykle prosta. Całkowita długość nadwozia wynosząca jedyna 4,6 metra oraz promień skrętu równy 11 metrów pozwalają poruszać się pewnie w labiryncie ulic.

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model RAV4 został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym RAV4 dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu RAV4 poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu RAV4 w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij