1. Nowe samochody
  2. Praktyczność
  • Przestrzeń wielkich możliwości

    Aktywny styl życia czy powiększająca się rodzina wymagają dodatkowej przestrzeni, którą łatwo można dostosowywać do zmieniających się potrzeb. W Corolli TS Kombi zawsze znajdziesz miejsce na bagaż, nawet jeśli jedzie nią 5 osób.

Wszechstronność dla każdego

Corolla TS Kombi łączy w sobie niskoemisyjną technologię elektryczno-hybrydową z praktycznością pozwalającą na więcej. Przestronna i komfortowa kabina, łatwa aranżacja przestrzeni bagażowej i płaska podłoga o regulowanej wysokości to cechy, które ułatwiają codzienną jazdę i dłuższe podróże. Złóż tylne siedzenia i ciesz się 1606 l przestrzeni, w której pomieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Twoje auto, twoje zasady.
  • 5 osób 5 miejsc siedzących i 596 l przestrzeni bagażowej, w której pomieścisz 5 dużych toreb podróżnych. Toyota Corolla TS Kombi zaskakuje praktycznością nawet w trybie rodzinnym.
  • 3 osoby Chcesz przewieźć duży przedmiot o niestandardowym kształcie? Tylna kanapa dzielona i składana w proporcji 60:40 znacznie przedłuży przestrzeń załadunkową i pozwoli podróżować także na tylnych siedzeniach.
  • 2 osoby Przewóz nawet największego gabarytu nie będzie problemem, gdy złożysz 2. rząd siedzeń. Płaska podłoga z niskim progiem dodatkowo ułatwi załadunek.
  • Elektrycznie unoszone drzwi bagażnika otwierane bezdotykowo

    Życie na najwyższym biegu oznacza, że zawsze musisz coś ze sobą zabrać. Gdy masz ręce pełne roboty, z pewnością docenisz funkcję łatwego dostępu do przestrzeni bagażowej przy użyciu czujnika ukrytego pod tylnym zderzakiem. Wystarczy podejść do auta z kluczykiem w kieszeni i przesunąć stopą, aby pokrywa bagażnika uniosła się do góry. Funkcja zamykania i ryglowania zamka sprawi, że wszystkie Twoje bagaże będą zawsze bezpieczne.

Gotowa na wszystko

Wszechstronna przestrzeń bagażowa Toyoty Corolli TS Kombi pozwala poruszać się bez ograniczeń. Ale jeśli wciąż brak Ci miejsca, obniż podłogę bagażnika lub złóż tylne siedzenia za pociągnięciem jednej dźwigni. Przejmujesz się wodą i zabrudzeniami? Odwróć wykładzinę i skorzystaj z wytrzymałej gumowej warstwy, dzięki której bez problemu możesz przewozić zwierzęta, kwiaty doniczkowe czy mokry sprzęt do surfingu.